Jdi na obsah Jdi na menu
 


H2 365

Pořídíte po registraci  https://hanacenkova.edenlive.eu

article preview

  V německém Nordenau byla v roce 1992 v břidlicové štole před hotelem Tommes objevena voda, po jejímž pití se lidé rychle zotavovali z různých nemocí. Lidé začali vodě říkat „Wunderwasser“, neboli zázračná voda. Hygienický institut v Gelsenkirchenu však nedokázal vysvětlit, proč tato voda přináší tak vynikající výsledky a umožňuje rychlé zotavování z různých nemocí. Voda totiž nebyla ničím výjimečná. Předali tedy vodu k analýze profesorovi Shirahatovi z Univerzity v Kjúšú (Laboratoř buněčné regulační technologie). A tak došlo k převratnému objevu. Profesor zjistil, že voda z Nordenau se liší od jiné vody tím, že obsahuje „aktivní vodík“ neboli je nasycena molekulami vodíku H2. Toto zjištění spustilo lavinu výzkumů vlivu molekulárního vodíku na naše zdraví. Biochemik Albert Szent-Gyoryi, nositel Nobelovy ceny, kdysi prohlásil, že palivem života je vodík, a ne kyslík, jak se obecně předpokládá. Ukázal také, že naše tělo do určité míry vodík skladuje, a to nejvíce v játrech. Játra ho nutně potřebují k neutralizaci volných radikálů při procesu čištění organismu od jedů (detoxikace). To v roce 2001 potvrdila skupina výzkumníků. Ti zjistili, že když udržovali zvířata v prostředí bohatém na vodík, byla tato zvířata významně chráněna před poškozením jater. Další výzkum pak ukázal, že vdechování 4 % vodíku významně chrání mozek před mrtvicí.
   Dokumenty US armády ukazují, že molekulární vodík účinné chrání proti poškození buněk ozářením a napomáhá jejich léčení. Zjistilo se, že naše tělo vodík potřebuje a jakmile se nadechneme, vodík ze vzduchu je okamžitě absorbován a využit buňkami a tkáněmi našeho těla. Vodík je nosičem záporných iontů a silně alkalizuje naše překyselené tělo. Proto je nám tak dobře u moře, kde příbojové vlny nepřetržitě uvolňují do vzduchu záporné ionty, z nichž mnohé jsou vodíkové. Kromě nesmírně důležité alkalizace našeho těla však vědci objevili řadu dalších fenomenálních účinků molekul vodíku na naše zdraví:

- H2 neutralizuje všechny nebezpečné volné radikály, zatímco ty užitečné zachová.
- H2 extrémně rychle zháší záněty ve tkáních tím, že neutralizuje látky, způsobující zánět (to znamená, že aktivní vodík likviduje příčinu zánětů a zachovává účinnost imunitního systému - na rozdíl od kortikoidů, které likvidují zánět tím, že zabíjí bílé krvinky.
- Nejagresivnější a nejnebezpečnější radikál je hydroxylový radikál -OH, který deaktivuje enzymy v těle, čímž zastavuje důležité metabolické procesy. Poškozuje buněčné membrány, takže buňky nemohou správně fungovat a živoří nebo odumírají, napadá DNA buněk tak, že dochází k roztržení DNA nebo zlomení chromozomů. -OH se přisuzuje podíl na vzniku rakoviny, Alzheimerovy choroby, roztroušené sklerózy a dalších nemocí. Vodík s těmito radikály reaguje a mění je na H2O, tedy vodu.
- H2 snižuje množství zánětlivých cytokinů v těle (hormony podporující zánětlivost, které také mimo jiné poškozují mozek).
- H2 neutralizuje celou řadu-toxinů včetně těžkých kovů, které jsou karcinogenní a tělo je neumí rozložit ani metabolizovat. Lékaři nemají nástroje, jak nás zbavit toxických kovů. Reakce našeho těla na těžké kovy vede často k falešným diagnózám (projevuje se jako nemoci, které ve skutečnosti nemáme). Vodík se na toxiny a kovy váže a umožňuje tělu, aby je vyloučilo.

- H2 dokáže rozbít molekuly organických kyselin. Organické kyseliny jsou odpadní látky, vznikající při metabolismu (jako například kyselina mléčná ve svalech po velké námaze). Tím, že je rozbije, umožní jejich rychlé odbourání, vyčištění organismu a rychlou regeneraci, nárůst energie a zvyšování výkonu.
- Aplikace kapek vody obohacené o H2 na povrch oka s oslabenou sítnicí (k oslabení došlo v důsledku působení volných radikálů – glaukom = zelený zákal) dokázala zlepšení tloušťky sítnice až o 70 %, a to už po několika dnech.
- H2 ochraňuje zdravé buňky před toxickými účinky chemoterapie a léků, aniž by rušil účinky léku.

Je užívání molekulárního vodíku bezpečné?
  Žádná ze 4 500 studií o vodíku neprokázala žádné škodlivé účinky molekulárního vodíku. Odpověď na otázku, jak zabránit usazování cholesterolu v cévách a dalších příznaků dlouhodobých a civilizačních chorob, máme tedy vyřešenou. Účinky molekulárního vodíku jsou výborné a bez léků.
  Jak získat dostatek molekulárního vodíku do těla? Vědci zkoušeli různé metody, jak zajistit pozitivní účinky vodíku na lidské tělo: Vdechování, koupele ve vodě obohacené vodíkem, injekce obohacené vody, kapání obohacené vody do očí a doplnění střevní flóry o potřebné bakterie. Metoda vdechování a koupelí se brzy rozšířila a např. v Japonsku ji lidé běžně využívají. Nicméně je to finančně velmi nákladné nebo to vyžaduje docházet někam, kde mají drahé přístroje.
  Nejidelálnější řešení se našlo. Je to pití obohacené vody molekulárním vodíkem. Celosvětový vynález, membrána PEM je součástí generátoru na sycení jakékoliv vody molekulárním vodíkem. V současné době existují dva typy, které je možné pořídít pro osobní i domácí využití, popřípadě i v kancelářích, ordinacích, firmách apod.

Molekulární vodík, je tak silný antioxidant, že se dostane díky tomuto přístroji všude po těle, až do mozku, jako voda z Lourdes. Váže patogeny, volné radikály v těle a opravuje tím buňky.
Generátor vody sycené vodíkem upravuje pitnou vodu a napomáhá zlepšení zdravotního stavu.

Moderní životní styl, znečištěné prostředí, stres a nevhodná strava způsobují, že se v našich tělech hromadí mnoho škodlivých látek. Pokud tyto toxiny nejsou včas odstraněny, mohou našemu tělu i mysli škodit a urychlit stárnutí našich vnitřních orgánů. Očistou je míněno odstranění toxinů ze zažívacího traktu, z krevního řečiště, plic, kůže a dalších orgánů, aby mohly řádně fungovat.

Doporučeno pro:
   Potlačení únavy po náročné fyzické venkovní aktivitě. Pití vody sycené vodíkem pomáhá potlačit únavu a uhasit žízeň.
  Vážné zájemce o potraviny a výživu s antioxidačními vlastnostmi (např. vitaminy) pro vyloučení volných radikálů z těla.

  Pitím vody sycené vodíkem, místo obyčejné vody, pomáháte vylučovat škodlivé látky z těla.
 Všechny, kdo často pijí vodu mimo domov, protože podnikají mnoho venkovních aktivit.
S osobním generátorem vodíku můžete pít vodu sycenou vodíkem kdykoli a kdekoli.
Chráněno patentem PEM – POLYMEROVÁ ELEKTROLYTICKÁ MEMBRÁNA
ISO9001/ISO14001 Patent.
 Díky této membráně je možné již za 2 minuty nasytit jakoukoli obyčejnou vodu, filtrovanou osmózou i destilovanou vodu –vodíkem ve výši 900 - 1200ppb!!
  I přes vysoký obsah rozpuštěného vodíku a redukční potenciál až ORP -400 mV zůstává zachováno neutrální PH!!
Jednoduché nabíjení přes USB
  Certifikováno jako hypoalergenní produkt.
Účinná voda sycená vodíkem pro použití ve zdravotnictví a kosmetice!!
Zajišťuje koncentraci vodíku 1000ppb již po 2 minutách chodu.

  Funkce automatického čištění elektrod – chrání elektrody, aby neustále zajišťovaly maximální koncentraci.
Lze použít pro všechny typy pitné vody (systém využívá nový koncept polymerové membrány PEM, takže lze použít i destilovanou vodu i vodu čištěnou reverzní osmózou).

 Vysoká redukční účinnost – oxidačně-redukční potenciál (ORP až -450 mV).
Ekologicky šetrný materiál nádoby – Není nutno se obávat uvolňování ekologicky škodlivých hormonů
Přístroj se automaticky každých 10 minut aktivuje, aby koncentrace vodíku neklesla, takže máte k dispozici vždy vodu s vysokým obsahem vodíku.
Tři funkce: sycení vody v nádobě přístroje, sycení vody v PET láhvi, inhalace vodíku

Rozdíly mezi generátory, které generují hydrogenovou vodu a generátory, které generují pouze alkalickou vodu!
  Alkalická voda vyrobená remineralizací je charakterizována pH vyšším než 8, a jsou v ní rozpuštěné alkalické minerály, ale obvykle má záporné ORP,ale nemá rozpuštěný aktivní vodík. Konvenční ionizátory alkalické vody byly vyvinuty o Desetiletí dříve, než byla známa důležitost plynného vodíku, takže jejich návrh byl optimalizován tak, aby poskytoval alkalickou vodu, nikoli vodu s rozpuštěným vodíkovým plynem. Ve skutečnosti mohou některé ionizátory vody vytvářet alkalickou vodu s velmi vysokým pH, ale bez detekovatelného množství vodíkového plynu.
  I když tyto ionizátory produkují záporné hodnoty ORP, neznamená to, že ionizovaná voda má vysoký obsah vodíku. Ve skutečnosti jsou některé ionizátory vody schopné produkovat vysoké alkalické pH, a proto z výroby "produkují" nějaký vodík, ale koncentrace vodíku ve vodě může být menší než 0,05 ppm (50ppb), což je pod nejnižší terapeutickou úroveň.     Terapeutické účinky pocházejí z molekulárního vodíku rozpuštěného ve vodě a nikoli ze zvýšení pH.
  Hydrogenovaná voda získaná elektrolýzou (průchod elektrického proudu přes vodu) je nejvhodnější metoda pro snadné a bezpečné získání molekulárního vodíku do vody. Elektrolýza rozděluje molekulu vody (vodu) na atomy (O2 a H2) a rozpouští je ve vodě. Výhody hydrogenované vody jsou odvozeny od rozpuštěného molekulárního vodíku (H2)ve vodě.
Hydrogenová vody se vyznačuje tím, že je bohatá na vodíkH2 (1000ppb) a má záporný redukční potenciál oxid (ORP), který může působit proti negativnímu reaktivnímu kyslíku (kyslíkovým iontům, volným radikálům a peroxidům jak anorganickým a organickým).
Hydrogenovaná voda je přirozený a neškodný antioxidant, který zlepšuje naše zdraví, zabraňuje onemocnění, podporuje hydrataci našich buněk a zpomaluje stárnutí.

PH hydrogenované vody:
  Živé předměty jsou extrémně citlivé na pH a pracují nejlépe (s výjimkou některých částí trávicího systému), když jsou řešení téměř neutrální. Většina buněk v našem těle (kromě buněčného jádra) má pH přibližně 6,8. Krevní plazma a další tekutiny, které obklopují buňky těla, mají pH přibližně 7,3. Důležitost pH je taková, že existují četné mechanismy, které napomáhají stabilizaci tělesných tekutin, takže buňky nepodléhají značné fluktuaci pH.
WHO (světová zdravotnická organizace) doporučuje, aby optimální pH vody, kterou pijeme, bylo mezi 6,5 a 8 a není vhodné pít vodu mimo tento rozsah!. Důvod je otázkou rovnováhy. Voda, která je příliš kyselá nebo příliš alkalická, může být škodlivá pro lidské zdraví a vede k nutriční nerovnováze. Dokázáno je to výzkumy. Předpokládá se, že pH má významný vliv na mitochondriích buněk (organely, jejichž hlavní funkcí je buněčné dýchání a výroba energie), tak, že normální buňky umírají ve velmi alkalickém prostředí (zvýšená buněčná pH), kvůli změně funkce mitochondrií.
Hydrogenovaná voda má téměř neutrální pH (mezi 7,2 a 7,9, podobně jako u našeho těla). Ačkoliv není alkalický, je velmi Aktivní, protože bojuje proti kyselosti našeho těla při boji proti jeho hlavní příčině, což je oxidace.

Škodlivé sloučeniny (chlor, ozon):
  
Existují ionizátory, které vyrábějí dva druhy vody (například Kangen): alkalickou vodu
(k pití) a kyselou vodu s ph 11,5 (k dezinfekci a sterilizaci). Druhá látka se získává hlavně z kyseliny chlornaté - plynného chloru a ozonu - který se objevuje v procesu elektrolýzy, když ovlivňuje chloridové ionty.

H2 365 - generátor vody sycené vodíkem
  Tisíce lidí utratí peníze za to, aby mohli pít zázračnou vodu v Lurdách, ve Francii. Tato voda je zázračná kvůli obsahu vodíku ve vodě - maximálně 800 ppb. Již za dvě minuty vyrobíte vodu sycenou vodíkem o obsahu min. 900 - 1100 ppb. PH vody se nemění a voda je bohatá na vodík a minerály. Již nemusíte jednou za rok jezdit do Francie za zázračnou vodou. Firma EDENLIVE Vám nabízí generátor vody sycené vodíkem, se kterým můžete pít zázračnou vodu celé dny po celý rok!
  Světový patent membrána PEM
vyrobí vodík v jakékoliv vodě
 vodík ve vodě vydrží až 7 hodin (a to i v teplé vodě!)

Co je to generátor vody sycené vodíkem?
-  zařízení, které umožňuje vyrobit vodu sycenou vodíkem kdykoli a z jakékoli vody
-  je patentovaný a lze jej používat neustále

Čím se voda sycená vodíkem liší od běžné vody?
- je to neutrální voda, jakou obsahuje naše tělo
-  účinně proniká rychle buněčnou membránou, protože její molekuly jsou menší
- obsahuje rozpuštěný vodík, což je nejsilnější antioxidant
- je bohatá na zdravé minerály

Proč pít vodu sycenou vodíkem?
- nejsilnější antioxidant
- díky velikosti molekuly vodíku se dostane jako jediný i do mozku
- pomáhá zvyšovat účinnost ostatních antioxidantů
- zvyšuje účinnost vitamínu C
- dokonale likviduje škodlivé bakterie jako prvoky, viry nebo Ecoli
-  má záporný oxidačně-redukční potenciál (ORP) až -450mv (narozdíl od bežné vody - ta má ORP kladný)


Molekulární vodík má pozitivní vliv na tyto zdravotní problémy
- diabetes mellitus II. Typu
- zánět slinivky břišní
- záněty jater
- záněty střev
- autoimunitní choroby (alergie, roztroušená skleróza)
- metabolický syndrom
- obezita
- regulace krevního tlaku
- ischemická choroba srdeční
- infarkt myokardu
- mozková mrtvice
- ateroskleróza
- Parkinsonova choroba
- Alzheimerova choroba
- nespavost
- záněty kloubů
- nedoslýchavost
- glaukom
- překyselení organizmu
- posílení imunity
- onkologická onemocnění
- ochrana ledvin u zánětů, po transplantaci a při chemotera

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2024 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 13057
Měsíc: 1613
Den: 52